Проблема пивного алколізму як ніколи актуальна

Більшість людей не вбачає особливої проблеми у вживанні пивних напоїв, навіть якщо кількість випитих за раз пляшок, з кожним разом, росте.

Більшість людей не вбачає особливої проблеми у вживанні пивних напоїв, навіть якщо кількість випитих за раз пляшок, з кожним разом, росте.

Пивний алкоголізм рахується міфом та вигадкою, адже, що може бути поганого, якщо випити у колі друзів декілька келихів пива. Проте те, що починалось із келиха, може стати реальною залежністю, і навіть перерости у хронічний алкоголізм.

Що собою представляє пивний алкоголізм

Пивний алкоголізм — постійна залежність від хмільних напоїв, яку важко контролювати. Це справжня хвороба, яка має свої стадії, симптоми та наслідки. Як будь-яке захворювання, пивний алкоголізм також має лікуватися, але проблема в тому, що зробити це без бажання самого хворого практично не можливо. На початковій стадії, людина не помічає залежності, а на другій не має бажання від неї відмовлятися.

Причини розвитку пивного алкоголізму

Найчастіше, залежність від пива формується тому, що люди не вважають його за сильній алкогольній напій, а навпаки, думають, що пляшка пива після робочого дня найкраще заспокійливе. І це не дивно, хміль — основний інгредієнт пива, має заспокійливій ефект, тому хмільній напій хочеться вживати щоб розслабитись після важкого тижня.

Читайте также:  Ксения Бородина рассказала, как проводит время с дочкой

Пропаганда та реклама пивних напоїв, також впливає на створення стійкої алкогольної залежності. Чоловіки не можуть собі уявити перегляд футболу без наповнених келихів а зустріч з друзями без плашки пінного.

Як будь-яка хвороба, пивний алкоголізм має свої стадії розвитку:

 1. Перший етап може пройти зовсім непомітно. Спочатку людина, як завжди, випиває по вихідних, потім після кожного, важкого дня, а через деякий час вживає хмільні напої, навіть не помічаючи, що це алкоголь.

 2. На другій стадії людина вже не уявляє вдалий день без алкогольного напою, його дози зростають, залежному стає важко розслабитись без пива. Поведінка стає агресивною, зростає рівень роздратованості. У такому стані хворий, за день, може спожити до 15 літрів пива, як звичайну воду.

Залежність від пива не здається такою страшною, як від інших, міцніших, напоїв, людина сама не помічає як потрапляє у пастку до «зеленого звіра» і своїми руками руйнує особисте здоров’я.

Читайте также:  Наталья Водянова уже вернулась в форму после родов

Негативний вплив вживання великої кількості пивних напоїв на організм

Стабільне вживання алкоголю, навіть в невеликих дозах, формує стійку потребу від цього напою. Людина навіть може не помічати негативний вплив на організм, адже вона довго залишаться при ясному розумі, фізично активною та працездатною особою.

Півлітра пива містить приблизно 25% спирту, а це дорівнює 50 грамам горілки, отже випиваючи два літра хмільного напою, можна вважати, що організм отримує 200 грамів горілки.

Наслідки зловживання пивом:

 1. В результаті дії продуктів переробки хмелю, в печінці порушується перебіг метаболізму гормонів, що призводить до негативних процесів.

 2. Порушення репродуктивної функції та імпотенція у чоловіків, що виникає в наслідок присутності в пивних напоях речовин, що блокують надходження тестостерону.

 3. У жінок може грубішати голос та риси обличчя, починають турбувати проблеми статевих органів, і як наслідок, розвивається безплідність.

 4. Порушення роботи серцево-судинної системи.

 5. Розвиток таких важких захворювань: цироз печінки, гепатит, підвищення артеріального тиску, послаблення слуху та зору.

Читайте также:  Настя Каменских планирует расширить свой модный бизнес на другие страны

Пивний алкоголізм, з часом може перейти у більш агресивній вид, коли людина стає залежною від міцніших напоїв: вино, коньяк, горілка. Наслідки цієї хворобі незворотні.

Основні симптоми пивного алкоголізму

Зазвичай прояви пивного алкоголізму не одразу помітні, повинен пройти деякий час, доки перші ознаки хвороби дадуть про себе знати, серед них можна виділити наступні:

 • Щоденне вживання більш ніж літра пивних напоїв;

 • Періодичні головні болі;

 • Залежність від пива на рівні підсвідомості;

 • Збільшення маси тіла, ожиріння, «пивний живіт»;

 • Агресивна поведінка, дратівливість, порушення сну.

Якщо Ви стали помічати за собою або за своїми близькими надмірну залежність вид пивних напоїв, потрібно негайно починати діяти. Інколи може здаватися, що проблеми зовсім не існує, або, що впоратись з нею практично неможливо. За допомогою своєчасного лікування, легко знайти вихід з пивної пастки, адже, в житті можна бути п’яним не лише від алкоголю, а й від яскравих почуттів.

Джерело: http://resens.com.ua/likuvannya-alkogolizmu/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

три × 3 =

Подробнее в Без рубрики
8 разновидностей модных юбок на все случаи жизни
Наталья Могилевская шокировала «голым» платьем
Оля Полякова удивила необычным образом
Супруги Ольга Горбачева и Юрий Никитин больше не хотят работать вместе
Анджелина Джоли заявила, что никогда не хотела становиться актрисой
Закрыть