Оформити кредит на картку і отримати гроші впродовж 15-ти хвилин легко, звертайтеся!

Моментально отримати гроші на картку Вам пропонує компанія «Ваша Готівочка». Переконайтеся і Ви, що оформити у цій компанії кредит можна на чесних і відкритих умовах впродовж лічених хвилин.

Моментально отримати гроші на картку Вам пропонує компанія «Ваша Готівочка». Переконайтеся і Ви, що оформити у цій компанії кредит можна на чесних і відкритих умовах впродовж лічених хвилин.

Щоб вирішити фінансові труднощі, достатньо 15-ти хвилин. У цій статті Ви дізнаєтеся, про зручний і безпечний спосіб, як отримати гроші на картку, скористатися яким можуть абсолютно всі.

Щоб оформити гроші в кредит до зарплати, обирайте гідного і надійного кредитора, яким є компанія «Ваша Готівочка». Цілодобовий сервіс і зручне оформлення на картку доступні для всіх!

Кредит на картку: які переваги надає «Ваша Готівочка»

Кожен прагне жити у достатку і не залежати від фінансових труднощів, які час від часу з’являються у нашому житті. Інколи вони спіткають нас тоді, коли гроші майже закінчились, а до зарплати ще потрібно почекати декілька днів. В такі моменти хвилювання огортає нас щосили і починається метушня: Ви шукаєте у кого з друзів, знайомих, колег позичити гроші або згодні навіть закласти майно у ломбард. Не всім одразу спадає на думку оформити кредит на картку, адже деякі вважають, що це ризиковано, довго і незручно, а інші досі просто не знають про існування такої можливості.

Читайте также:  Ева Бушмина рассказала о романе с Константином Меладзе

Ризик, тривалість, незручність оформлення — все це в минулому, адже сьогодні мікрокредитна компанія «Ваша Готівочка» пропонує технологічне обслуговування. Звертаючись до компанії, Ви отримуєте швидке і комфортне оформлення, неупереджене ставлення, гнучкі та лояльні умови, прозорість розрахунків і, звісно, гроші. Для Вас працює цілодобовий сервіс, тому звернутися за позикою можна будь-якої миті. Все, що потрібно для отримання кредиту — звичайна електронна заявка, заповнити яку можна безпосередньо на сайті компанії, тільки спочатку виберіть умови кредитування.

«Ваша Готівочка» пропонує позику у розмірі до 7000 гривень с періодом користування грошима до 16-ти днів. Після цього, Ви можете здійснити пролонгацію (продовжити термін користування ) без штрафу і пені, або, якщо є така змога, повернути гроші достроково. Вибравши у кредитному калькуляторі суму і період, на які оформити кредит на картку оптимально для Вас, одразу побачите, скільки складатиме сума до сплати.

Читайте также:  Ксения Собчак похвасталась шикарным подарком

Отже, переваги обслуговування у «Ваша Готівочка» очевидні:

  • моментальне оформлення;
  • відкриті умови;
  • цілодобовий сервіс.

Позичайте гроші у «Ваша Готівочка» на лояльних умовах

Найголовнішу перевагу компанії — лояльність, розглянемо окремо. «Ваша Готівочка» лояльно ставиться до позикоодержувачів і пропонує оформити кредит на картку абсолютно всім! Кредитна історія, форма працевлаштування, рівень заробітку тощо не впливає на рішення компанії. Сьогодні можливість відкрити позику дистанційно надається громадянам у віці від 21-го до 70-ти років. Ви можете отримувати зарплату у «конверті» або мати сумнівне кредитне минуле, все одно «Ваша Готівочка» не відмовить бодай через те, що не перевіряє цю інформацію.

Для оформлення позики Вам потрібно тільки подати електронну заявку. У заявці вказуються наступні дані: особисті (стать, призвіще, ім’я, по батькові, вік, адреса проживання) і паспортні (серія і номер паспорту), контакти (мобільний номер та e-mail), індивідуальний податковий номер і реквізити банківської картки. Банківська картка має бути зареєстрована виключно на Ваше ім’я і бути видана одним з українських банків. Перш, ніж надіслати заявку на розгляд компанії, уважно перевірте вказані дані. У разі їх невідповідності з даними власника картки, заявка буде анульована. Переконавшись в тому, що інформація вказана правильно, відправляйте заявку і впродовж декількох хвилин вона буде неодмінно розглянута.

Читайте также:  Елена Темникова показала, на что толкает женщин ревность

За який час можна отримати гроші?

Після того, як Ви відправите свою заявку на розгляд компанії, незабаром дізнаєтеся результат. Мине всього декілька хвилин і на номер Вашого мобільного телефону надійде SMS-повідомлення з рішенням компанії. Не переймайтеся, воно точно буде позитивним. Безготівковий переказ на картку надійде впродовж лічених хвилин. В такий простий спосіб кожен може оформити кредит на картку у затишку і комфорті. Як витрачати гроші і на що — вирішувати тільки Вам.

Тисячі вдячних клієнтів «Ваша Готівочка» з усіх куточків країни вже впевнено обрали свого кредитора, час зробити це і Вам. О будь-якій годині і в будь-який день Ви можете звернутися за позикою і без зволікань отримати грошові кошти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

20 − одиннадцать =