Присоединяйтесь к нашей группе ВконтактеЧитайте нас в TwitterНа Facebook мы также естьRSS-лента нашего сайта

Оформити кредит на картку і отримати гроші впродовж 15-ти хвилин легко, звертайтеся!

Моментально отримати гроші на картку Вам пропонує компанія «Ваша Готівочка». Переконайтеся і Ви, що оформити у цій компанії кредит можна на чесних і відкритих умовах впродовж лічених хвилин.

Щоб вирішити фінансові труднощі, достатньо 15-ти хвилин. У цій статті Ви дізнаєтеся, про зручний і безпечний спосіб, як отримати гроші на картку, скористатися яким можуть абсолютно всі.

Щоб оформити гроші в кредит до зарплати, обирайте гідного і надійного кредитора, яким є компанія «Ваша Готівочка». Цілодобовий сервіс і зручне оформлення на картку доступні для всіх!

Кредит на картку: які переваги надає «Ваша Готівочка»

Кожен прагне жити у достатку і не залежати від фінансових труднощів, які час від часу з’являються у нашому житті. Інколи вони спіткають нас тоді, коли гроші майже закінчились, а до зарплати ще потрібно почекати декілька днів. В такі моменти хвилювання огортає нас щосили і починається метушня: Ви шукаєте у кого з друзів, знайомих, колег позичити гроші або згодні навіть закласти майно у ломбард. Не всім одразу спадає на думку оформити кредит на картку, адже деякі вважають, що це ризиковано, довго і незручно, а інші досі просто не знають про існування такої можливості.

Ризик, тривалість, незручність оформлення - все це в минулому, адже сьогодні мікрокредитна компанія «Ваша Готівочка» пропонує технологічне обслуговування. Звертаючись до компанії, Ви отримуєте швидке і комфортне оформлення, неупереджене ставлення, гнучкі та лояльні умови, прозорість розрахунків і, звісно, гроші. Для Вас працює цілодобовий сервіс, тому звернутися за позикою можна будь-якої миті. Все, що потрібно для отримання кредиту - звичайна електронна заявка, заповнити яку можна безпосередньо на сайті компанії, тільки спочатку виберіть умови кредитування.

«Ваша Готівочка» пропонує позику у розмірі до 7000 гривень с періодом користування грошима до 16-ти днів. Після цього, Ви можете здійснити пролонгацію (продовжити термін користування ) без штрафу і пені, або, якщо є така змога, повернути гроші достроково. Вибравши у кредитному калькуляторі суму і період, на які оформити кредит на картку оптимально для Вас, одразу побачите, скільки складатиме сума до сплати.

Отже, переваги обслуговування у «Ваша Готівочка» очевидні:

  • моментальне оформлення;
  • відкриті умови;
  • цілодобовий сервіс.

Позичайте гроші у «Ваша Готівочка» на лояльних умовах

Найголовнішу перевагу компанії - лояльність, розглянемо окремо. «Ваша Готівочка» лояльно ставиться до позикоодержувачів і пропонує оформити кредит на картку абсолютно всім! Кредитна історія, форма працевлаштування, рівень заробітку тощо не впливає на рішення компанії. Сьогодні можливість відкрити позику дистанційно надається громадянам у віці від 21-го до 70-ти років. Ви можете отримувати зарплату у «конверті» або мати сумнівне кредитне минуле, все одно «Ваша Готівочка» не відмовить бодай через те, що не перевіряє цю інформацію.

Для оформлення позики Вам потрібно тільки подати електронну заявку. У заявці вказуються наступні дані: особисті (стать, призвіще, ім’я, по батькові, вік, адреса проживання) і паспортні (серія і номер паспорту), контакти (мобільний номер та e-mail), індивідуальний податковий номер і реквізити банківської картки. Банківська картка має бути зареєстрована виключно на Ваше ім’я і бути видана одним з українських банків. Перш, ніж надіслати заявку на розгляд компанії, уважно перевірте вказані дані. У разі їх невідповідності з даними власника картки, заявка буде анульована. Переконавшись в тому, що інформація вказана правильно, відправляйте заявку і впродовж декількох хвилин вона буде неодмінно розглянута.

За який час можна отримати гроші?

Після того, як Ви відправите свою заявку на розгляд компанії, незабаром дізнаєтеся результат. Мине всього декілька хвилин і на номер Вашого мобільного телефону надійде SMS-повідомлення з рішенням компанії. Не переймайтеся, воно точно буде позитивним. Безготівковий переказ на картку надійде впродовж лічених хвилин. В такий простий спосіб кожен може оформити кредит на картку у затишку і комфорті. Як витрачати гроші і на що - вирішувати тільки Вам.

Тисячі вдячних клієнтів «Ваша Готівочка» з усіх куточків країни вже впевнено обрали свого кредитора, час зробити це і Вам. О будь-якій годині і в будь-який день Ви можете звернутися за позикою і без зволікань отримати грошові кошти.

Еще нет оценок


Отправить комментарий

Последние
C комментариями
маникюр
Владимир Продивус

Вход в систему

Сейчас на сайте

Сейчас на сайте 1 пользователь и 14 гостей.

Пользователи на сайте

  • Admin

Последние комментарии

Новые пользователи

  • Анастасия-2
  • Othedeapaft
  • bioppaide
  • Reeskdype
  • joychhkvus